Private Equity and ReStructuring and Environmental and Utility Services

CZ EN

sofial sofial
PERSEUS Group

  • Jsme Vám blízko
  • Komplexnost služeb
  • Unikátní zkušenosti
  • Ryze soukromá společnost
  • Zájem klienta nade vše

Zjistěte více...

Naše poslání

Jsme Vám blízko
Lokální působení na rozvíjejících se trzích je klíčové, protože pouze místní společnost s kontakty a znalostmi zahraničních standardů má ty nejlepší předpoklady důkladně porozumět potřebám svých klientů. Svoji schopnost úspěšně podnikat na trhu střední a východní Evropy, ale i rozvinutých trzích západní Evropy, východní Asie a USA poskytujeme i svým klientům.

Komplexnost služeb
Od návrhu restrukturalizace přes dennodenní management až po vyhledání strategického partnera pro vlastní přímé investice.

Unikátní zkušenosti
Restrukturalizace a privatizace velkých státních průmyslových firem, financování společností ve finančních problémech, zastupování zájmů velkých zahraničních strategických i finančních investorů, transakce s velkými bloky nesplácených pohledávek, prodeje i nákupy místních výrobních společností a aktivní rozvojový management koupených společností.

Jsme ryze soukromou společností
Skupina PERSEUS Group je plně soukromá, takže v sobě zosobňuje maximální úsilí být úspěšná, což se projevuje nejen na jejím růstu a výsledcích, ale samozřejmě i ve prospěchu jejích klientů.

Zájem klienta nade vše
Ať už jste zahraniční nebo místní klient - přejeme si, aby jste věděli, že skupina PERSEUS Group jako celek, je vysoce profesionální tým na místním trhu a jako Váš partner a poradce Vám chce být maximálně užitečná při Vašich aktivitách k Vaší absolutní spokojenosti.

 

 

 

 


projekty

Naše poslání

Lokální působení na rozvíjejících se trzích je klíčové, protože pouze místní společnost s kontakty a znalostmi zahraničních standardů má ty nejlepší předpoklady důkladně porozumět potřebám svých klientů. Svoji schopnost úspěšně podnikat na trhu střední a východní Evropy...

více zde
projekty

Realizované projekty

Zjistěte více informací o projektech realizovaných skupinou PERSEUS Group.

více zde
projekty

Tým PERSEUS

Zjistěte více informací o členech týmu PERSEUS Group

více zde
baner baner